NOVI USPJEH SPORTAŠA ŠKOLE !!!!

Autor: Zlatko Belančić, 12. 10. 2017.

Na ekipnom prvenstvu osnovnih škola Grada Zagreba u krosu održanom u srijedu, 11.10.2017., učenici i učenice OŠ Ljubljanica natjecali su se u četiri kategorije ( 4-6 raz. M, 4-6 raz. Ž, 7-8 raz. M, 7-8 raz. Ž)  i postigli izvrsne rezultate. Na natjecanju je nastupilo preko 550 učenika i učenica iz 42 zagrebačke škole.

Povijesni uspjeh izborile su djevojčice u kategoriji 7-8 razreda osvajanjem naslova prvaka Grada Zagreba i time izborile nastup na državnom prvenstvu. Zlato su osvojile Magdalena Ivić, Nika Colner, Lucija Lončar, Monika Čleković i Leona Paradi, a kako su sve učenice sedmih razreda, imaju priliku i slijedeće godine pokušati ponoviti uspjehe.

Učenici 4-6 razreda bili su nijansu slabiji od konkurenata pa su se morali zadovoljiti brončanom medaljom što je također jedan veliki, iznenađujući uspjeh. Ekipu su činili Teodor Mejovšek, Fran Ivić, Mihael Kamber, Jakov Biklić, i Bartol Mušlin.

Učenice 4-6 razreda ostale su korak do medalje osvajanjem nezahvalnog 4. mjesta, ali su oduševile svojom borbenošću i u budućim natjecanjima zaslužuju malo više sreće.

Najstariji, učenici 7-8 razreda, imali su žestoku konkuranciju i morali su se ovog puta zadovoljiti 13. mjestom.

Čestitke i zahvale svima koji su na najbolji mogući način predstavljali svoju OŠ Ljubljanicu.

BRAVO CURE !!!!!                         BRAVO DEČKI !!!!!

Osnovna škola Ljubljanica Zagreb / Svetoivanska 33, HR-10000 Zagreb / www.os-ljubljanica-zg.skole.hr / ured@os-ljubljanica-zg.skole.hr