NOVI USPJEH ŠKOLSKIH SPORTAŠA

Autor: Administrator , 7. 3. 2018.

Točno mjesec dana je prošlo od velikog rezultata muške plivačke ekipe naše škole, a isti uspjeh postigle su i rukometašice 7. i 8. razreda osvajanjem trećeg mjesta na prvenstvu osnovnih škola grada Zagreba.

U polufinalu je od naših cura bila bolja ekipa OŠ Jelkovec dok smo u borbi za treće mjesto bili uvjerljivo bolji od OŠ S.S. Kranjčević.

Pehar i brončane medalje bit će uručene 21. ožujka kad je na programu odigravanje finalnih utakmica u svim loptačkim sportovima u SD Dubrava.

Brončanu medalju osvojile su: Luna Antić, Marija Kršinić, Nika Colner, Lucija Lončar, Leonora Rrasi, Lara Dervić, Monika Čleković, Lana Čleković, Blerta Hoxhaj, Ana Mlinarić, Ida Filipčić, Iva Filipčić, Magdalena Ivić, Barbara Vukojević i Valentina Žabčić pod vodstvom mentora-voditelja prof. Zlatka Belančića.

Čestitamo svim učenicima i njihovom mentoru na izvrsnim rezultatima i uloženom trudu!

Osnovna škola Ljubljanica Zagreb / Svetoivanska 33, HR-10000 Zagreb / www.os-ljubljanica-zg.skole.hr / ured@os-ljubljanica-zg.skole.hr