Čitanjem do zvijezda

Autor: Kristina Patila Mandić, 21. 3. 2018.

Učenice Lana Čurla, 6.b, Aska Korda, 8.b i Vlatka Pavlinović, 6.a sa svojom mentoricom profesoricom hrvatskoga jezika Jasnom Kudrić sudjelovale su na Županijskom natjecanju u znanju i kreativnosti "ČITANJEM DO ZVIJEZDA" 2018. za Grad Zagreb koje se održalo se 23. veljače 2018.  u OŠ Bartola Kašića.

ČITANJEM DO ZVIJEZDA

Na županijsko natjecanje u znanju i kreativnosti za Grad Zagreb odazvalo se 13 škola. Ekipe škole činila su 3 učenika, a iz dvije škole učenici su sudjelovali i s kreativnim uratkom - plakatom.

1. mjesto u rješavanju ispita na temelju knjiga koje su se čitale zauzeli su učenici OŠ "Vukomerec" koji su ukupno osvojili 137 bodova. Druga po redu je ekipa OŠ Dragutina Tadijanovića koja je osvojila 133 boda, a za njima je OŠ Brezovica s osvojena 122 boda.

Na državno natjecanje odlazi ekipa OŠ "Vukomerec" , a učenica 8. razreda iste škole,  Marija Lacić na državno natjecanje odlazi sa svojim plakatom naslovljenim "Zapisi iz škrinjice sjećanja"..

Osnovna škola Ljubljanica Zagreb / Svetoivanska 33, HR-10000 Zagreb / www.os-ljubljanica-zg.skole.hr / ured@os-ljubljanica-zg.skole.hr