Škola u prirodi 9.lipnja 2014. - 13.lipnja 2014. godine

Autor: Administrator , 16. 6. 2014.

Škola u prirodi  9. lipnja 2014. - 13. lipnja 2014. godine

učenika/ca četvrtog A /4. A/ i četvrtog B /4.B/ razreda Osnovne škole Ljubljanica u Domu Crvenog križa "Villa Rustica" smještenom u Novom Vinodolskom.

Poštovani čitatelji/ce naše web stranice!

Naše su učenice i učenici četvrtih razreda sa svojim učiteljicama gospođama Jadrankom Dronjić, Mirom Jurić i Vesnom Galamboš ove školske godine boravili u prekrasnom Domu Crvenog križa "Villa Rustica" smještenom u Novom Vinodolskom.

Putem do Novog Vinodolskog posjetili smo Kulu Nehaj u Senju. Prekrasno iskustvo.

Vožnja brodom do Vrbnika na Otoku Krku koji se nalazi istočnoj strani otoka Krka te obilazak znamenitosti Vrbnika, također nas se dojmio bez obzira na veliku vrućinu.

U Narodnom muzeju i galeriji Novi Vinodolski vidjeli smo jedinstvene eksponate s tog područja. Neprocjenjivo bogatstvo viđenog.

Uživali smo, osim na plažama u Novom Vinodolskom i na pješčanoj plaži Sveti Marak na Otoku Krku.

Smještaj, organizacija edukacije, zabave, prehrane i izleta bile su na zavidnom nivou.

Hvala gospođama Vesni Tici, Kristini, gospodinu Tonetu, gospođama kuharicama, spremačicama i cjelokupnom osoblju Doma Crvenog križa "Villa Rustica", kao i kapetanu broda na stručnoj organizaciji i druženju.

Vesna Galamboš

Fotografije iz Škole u prirodi možete vidjeti u fotogaleriji.

Osnovna škola Ljubljanica Zagreb / Svetoivanska 33, HR-10000 Zagreb / www.os-ljubljanica-zg.skole.hr / ured@os-ljubljanica-zg.skole.hr