Dan kruha u našoj školi

Autor: Administrator , 20. 10. 2014.

Poštovani posjetitelji Web stranice naše  Škole,

Dan kruha uz dane zahvalnosti za plodove zemlje obilježili smo 16. listopada 2014. godine.

Svečanosti su prisustvovali učenici/ce naše Škole s gospođama učiteljicama, gospodinom učiteljem, gospođom pedagog i gospodinom ravnateljem.

Svečanost proslave uveličao je župnik RKT župe sv. Leopolda Mandića Ljubljanica – Voltino gospodin Željko Lovrić blagoslovivši kruh i kolače.

Učenici su nakon svečanosti i blagoslova većinu kruha i kolača darovali pučkoj kuhinji RKT župe sveti Josip u Trakošćanskoj ulici.

Veliko hvala na lijepoj ljudskoj gesti i pomoći ljudima u potrebi.

Fotografije sa svečanosti proslave možete vidjeti u našoj foto galeriji.

Vesna Galamboš

UPUTE VEZANE UZ COVID-19

Modeli i preporuke

Upute HZJZ-a

Kako djeci objasniti epidemiju koronavirusom?

Osnovna škola Ljubljanica Zagreb / Svetoivanska 33, HR-10000 Zagreb / www.os-ljubljanica-zg.skole.hr / ured@os-ljubljanica-zg.skole.hr