Projekt Građanin

Autor: Administrator , 15. 4. 2015.

Poštovani čitatelji WEB stranice naše Škole,

U čenici/ce osmih razreda naše Škole, polaznici izbornog programa građanskog odgoja, na sjednici Razrednog vijeća 26. ožujka 2015. godine prezentirali su  Projekt građanin iz  područja ekologije.

Uz mentoricu, gospođu Tatjanu Purić, prof. u projektu su sudjelovali učenici/ce: Pin Stella, Pin Antonela, Knežević Petra, Srp Laura, Buben Ivona, Botica Marija, Veselinović Laura, Šuper Maria, Luka Dropuljić, Smoljan Iva, Franjić Antea, Raić Rebeka, Petrović Mandiana, Petić Jona, Alpeza Leonard, Vučur Leo i Vuković Karla.

Uz prisutne članove Razrednog vijeća prezentaciji je prisustvovala i gospođa Vesna Matić, predsjednica Mjesnog odbora Ljubljanica, koja je zajedno s nama pohvalila ovu inicijativu i rekla da će rado s učenicima i s ostalim članovima Mjesnog odbora sudjelovati,  u njegovoj realizaciji.

Pod stručnom palicom mentorice, gospođe Tatjane Purić u Osnovnoj školi Josip Račić učenici/ce Knežević Petra, Srp Laura, Dropuljić Luka i Veselinović Laura predstavili su ovaj hvale vrijedan Projekt slijedećeg dana na Drugoj županijskoj smotri projekata iz područja Građanskog odgoja i obrazovanja pod nazivom Prirodniji i čišći svijet.

Cilj projekta:

Potaknuti stanovnike naselja Mjesnog odbora Ljubljanica i Gradske četvrti  na očuvanje postojećih zelenih površina i ozelenjivanje istih.

Fotografije ovih događaja možete pogledati u našoj foto-galeriji.

Vesna Galamboš

UPUTE VEZANE UZ COVID-19

Modeli i preporuke

Upute HZJZ-a

Kako djeci objasniti epidemiju koronavirusom?

Osnovna škola Ljubljanica Zagreb / Svetoivanska 33, HR-10000 Zagreb / www.os-ljubljanica-zg.skole.hr / ured@os-ljubljanica-zg.skole.hr