ČUDESAN "LUDI" TRAVANJ

Autor: Administrator , 20. 4. 2018.

ŽENSKA KROS EKIPA 7. i 8.RAZREDA DRUGA U                                   HRVATSKOJ !!!!

Fantastične sportske uspjehe postigle su sportašice naše škole tijekom ovog tjedna. Za uvod, u utorak, 17.04. ženska atletska ekipa 7. i 8. razreda uspjela je dostići bodovni zaostatak iz prvog jesenskog kola i osvojiti treće mjesto na prvenstvu Zagreba u konkurenciji 37 zagrebačkih škola. Izvrsnim nastupima u svih osam disciplina naše atletičarke nadmašile su mnoge konkurentice i plasirale se iza, ovog puta nedostižnih, OŠ Otok i OŠ Malešnica.

Brončanu medalju osvojile su  Lara Weber, Aska Korda, Nina Jekić, Marija Kršinić, Nika Colner, Lucija Lončar, Lea Vujec, Lara Dervić, Magdalena Ivić, Monika Čleković, Lana Čleković, Leona Paradi, Ida Filipčić, Stella Balaša, Luna Antić i Nika Jurković.

Jučerašnji dan, 19. travnja 2018., ostat će poseban u sportskoj povijesti škole. Senzacionalan uspjeh postigle su Monika Čleković, Magdalena Ivić, Nika Colner i Lucija Lončar, kros ekipa OŠ Ljubljanica, osvajanjem drugog mjesta na Državnom prvenstvu osnovnih škola u krosu  održanom u Poreču. Bila je to fenomenalna, taktički savršena, utrka naših djevojčica na vrlo teškoj i zahtjevnoj stazi koja je ¨uništila¨ mnoge naše protivnice.

U konkurenciji pobjednika iz 21 županije samo su djevojčice iz OŠ B. Toni iz Samobora bile bolje od naših srebrnih cura.

Ovo sportsko dostignuće predstavlja najveći sportski uspjeh u povijesti OŠ Ljubljanica.

U subotu, 21.travnja očekujemo dobre vijesti i sa Krosa SN.

Čestitamo svim djevojčicama  i njihovom mentoru i voditelju, prof. Zlatku Belančiću, na postignutim uspjesima !!!

Ponosni smo!

Osnovna škola Ljubljanica Zagreb / Svetoivanska 33, HR-10000 Zagreb / www.os-ljubljanica-zg.skole.hr / ured@os-ljubljanica-zg.skole.hr