Zahvala svim sudionicima Humanitarne akcije Osnovne škole Ljubljanica za učenicu Emu Colner

Autor: Administrator , 9. 6. 2014.

Poštovani dragi i dobri ljudi!

Od srca zahvaljujemo svima koji su svojim prisustvom uveličali svečanost završnog skupa Humanitarne akcije za učenicu Osnovne škole Ljubljanica Emu Colner.

Zahvaljujemo i svima Vama ponaosob koji niste mogli prisustvovati svečanosti, a svojim ste velikim srcem i humanošću darovali novčana sredstva za Emu i živjeli u vjeri da ćemo udruženim snagama uspjeti. Uspjeli smo!
Vjerujemo da svi dijelimo istu sreću i da će veliko HVALA biti ispisano iznad svih Vas zauvijek.

Koristimo priliku da zahvalimo dobroj, humanoj i plemenitoj gospođi Ani Tomašković, urednici i voditeljici emisije Normalan život, kojoj je životno poslanje ljudskost u najboljem smislu te riječi. Prilogom u emisiji za našu Emu gospođa Tomašković pokrenula je svjetove potaknuvši svojom iskrenošću mnoge ljude iz gotovo cijelog svijeta da se odazovu našoj humanitarnoj akciji. Svojim je prisustvom, profesionalnošću, neposrednošću i ljudskom toplinom u ulozi moderatora na završnom skupu humanitarne akcije učinila atmosferu skupa veličanstvenom.

Zahvaljujemo i gospodinu Vladimiru Sokolu koji je svojim humanim djelom napravio prekrasan Slide show tijeka humanitarne akcije.

S poštovanjem,

Vesna Galamboš
Koordinatorica humanitarne akcije

Ovaj je tekst objavljen na