Čestitamo kolegici Dijani Dumančić na diplomi!

Autor: Administrator , 25. 9. 2014.

Poštovani čitatelji,

Veliko nam je zadovoljstvo obavijestiti Vas da je naša pomoćnica u nastavi školske godine 2013./2014., kolegica Dijana Dumančić 24. rujna 2014. godine diplomirala na Edukacijsko- rehabilitacijskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu s temom „Primjena računalne tehnologije u poučavanju učenika s teškoćama u inkluzivnoj školi“.

Diplomirala je s ocjenom izvrstan, pod mentorstvom prof.dr.sc. Zrinjke Stančić i članovima komisije prof.dr.sc. Ree Fulgosi-Masnjak i prof.dr.sc. Jasmine Frey Škrinjar te stekla stručni naziv magistar edukacijske rehabilitacije.

Čestitamo Dijani na njenom uloženom trudu i postignutom uspjehu sa željom da nam se vrati, radeći u našoj Školi sa  svim svojim znanjima i stečenim sposobnostima.

Svojim smo prisustvom obilježili Dijaninu svečanost uspjeha s njenim profesoricama i čestitarima.

Vesna Galamboš

Osnovna škola Ljubljanica Zagreb / Svetoivanska 33, HR-10000 Zagreb / www.os-ljubljanica-zg.skole.hr / ured@os-ljubljanica-zg.skole.hr